outfit | last chilly days

Autorė Sandra Laikas 02:20 | 3 komentarai (-ų)


Šiandien nusprendžiau pasidalinti kasdieniu deriniu, kurį renkuosi pasivaikščiojimui su vaiku (okey, aukštakulniai čia yra tik toks "pagerinimas" kai važiuoju į senamiestį, šiaip dažniau renkuosi lygiapadžius) kai dar yra šaltoka. Tikiuosi tokios dienos jau paskutinės, esu žiauriai išsiilgusi šiltų dienų, o vasaros laukiu kaip nežinau ko. Praėjusi vasara pralėkė visiškai nepastebimai, toks jausmas, lyg jos ir nebuvo. Ši vasara bus kitokia - savam name, ant savos pievos ar terasos, galėsim su Gabrieliumi mėgautis šiluma ir saulute kas dieną visą dieną. Tikrai bus kitaip, nei gyvenant bute. 

Ne paslaptis, įsigijome išsvajotą namą, ir dabar gyvename pastoviam skaičiavime ir apmąstymuose : kaip geriau, kaip patogiau, kaip gražiau padaryti. Nežinau, kiek jums įdomu būtų, kad pasakočiau apie įsikūrimo name darbus - viską galvojame ir dėliojame patys, dizaineriams pinigų pagailėjome :) 

Apie Mados Injekciją pažadėjau parašyti dar šią savaitę, bet iki šiol kažkaip nebuvo įkvėpimo (manau, apie ją dar parašysiu, tik galbūt šiek tiek kitaip, ne apie visas kolekcijas, o kaip inspiracijas iš atskirų detalių, palikusių įspūdį) - šią savaitę skyriau derinių fotografavimui (du labai fainus turiu jau paruošusi, manau pasidalinsiu ateinančią savaitę), ir svaigimui apie balandžio pirmąjį savaitgalį - Maybelline NY pakvietė įtakingiausias Baltijos šalių blogeres į Rygą, į #makeithappen dieną ir Rygos Madų savaitę. Važiuosiu ir aš - negaliu sulaukti, bus nerealiai smagu. Galvoju, gal pirmą kartą reikėtų ir nufilmuoti kokį vlogą? Būtų didžiulis iššūkis :)) Ką manote? 
Paltukas - FAME Džinsai - Lindex (seni, panašūs čiačiačia) | Laikrodis - Marc by Marc Jacobs (@Mados prieskoniai) | Batai - Otre (Danija) | Palaidinė - Lindex

3 Responses so far.

  1. Aš laukiu nesulaukiu Rygos! Su mūsų komanda bus tikrai labai smagu :*

  2. Butu labai smagu isgirsti apie jusu isikurima name, kadangi ir pati mastau apie nauju busimu namu interjera, noretusi pasisemti ideju ar ivairiu pamastymu :) O Vlogas butu suuper! Gal ir keistai nuskambes, bet man visuomet smalsu isgirsti sekamu blogeriu balsus.. :D O ir siaip vlogus labai smagu ziureti :)

  3. Gintare says:

    Sandra,

    Labai mėgstu jūsų tinklaraštį, nes jame daug įvairovės, todėl manau, kad namų įrengimas tik dar labiau jį paįvairintų. Labai labai norėčiau tokių postų, taip pat būtų įdomu išgirsti ir pirkimo istoriją, nes tikrai aktualus dalykas manau daugeliui. Ačiū už įdomų turinį.

Leave a Reply