Outfit | french feeling

Autorė Sandra Laikas 07:45 | 6 komentarai (-ų)


Praūžė dar viena Mados Infekcija, o aš šiandien jaučiuosi visiškai aptingusi ir mažai pailsėjusi, todėl apie mėgstamiausias kolekcijas papasakosiu kažkada ateinančią  savaitę. Reziume tik toks, kad palyginus su praėjusiais metais, vaizdas buvo daug stipresnis. Buvo daug nešiojamos mados (man kažkaip tie crazy sprendimai niekada nelimpa), žinoma, buvo ir kažko kažkur šiek tiek matyto (bet to juk nelabai išvengsi), bet visumoje - bravo. Ypatingai patiko Lilijos Larionovos kolekcija - tokia prabangi ir sofistikuota, bet tuo pačiu ir labai stilinga bei šviežia. Norėčiau visko! 

Taigi, apie kolekcijas papasakosiu atskirame blogo įraše, o šiandien dalinuosi pirmosios dienos įvaizdžiu (ačiū Simona, už nuotraukas), deja, antrosios dienos  yra tik telefoninės nuotraukos, bet gal vistiek pasidalinsiu keliomis jeigu pavyks normaliau paredaguoti :) Pirmajai dienai pasirinkau jau gerą savaitę spintoje kabėjusį naująjį sijoną iš Reserved - jį ir rinkausi galvodama apie šį renginį. Sijonas tiesiog nuostabus - siluetas lieknina, yra labai patogios kišenės, o medžiaga - lyg tinkliuko principu apdirbta medžiaga. Gaila, tik kad mano liemuo baisiai trumpas, bet ilgesnio liemens savininkėms sijonas turėtų atrodyti išvis stulbinančiai. Prie sijono derinau tamsią zara palaidinę, šalikėlį, kažkada rastą humanoje už 1lt ir žinoma nuostabiuosius Otre aulinukus iš Danija parduotuvės. Didelė rankinė buvo pasirinkta ne šiaip sau - buvau įsimetusi nemažą fotoaparatą. 

Nuskambės kaip tikra klišė, bet jaučiausi šiek tiek prancūzaitė. Turbūt dėl šalikėlio, niekada jo taip nesu nešiojusi. O ką manote jūs?


  Batai - Otre (DANIJA) | Rankinė - Zara (sena, panašį čia) | Sijonas - Reserved | Palaidinė -  Zara | Šalikėlis - Humana (panašus čia) | Diržas - Humana | Laikrodis - Marc by Marc Jacobs (Mados prieskoniai)

6 Responses so far.

  1. Ir šalikėlis, ir sijonas ir Tu pati - labai puikiai! :)

  2. mon says:

    Labai gražu!

  3. O aš esu pamišusi dėl taip nešiojamų šalikėlių, labai gerai atrodai!

  4. Labai gražus derinys! Labai gražiai atrodai, Sandra! Taip ir norisi visų šio derinio dalių :)

  5. Gražiausias outfitas ever, nes idealiai tinka ilgiai, siluetai ir spalvos. Akivaizdus įrodymas, kad svarbiausia prisiderinti sau tinkančius derinius.

  6. Aciu labai labai !!

Leave a Reply