baby talk | wooden toys

Autorė Sandra Laikas 00:19 | 1 komentarai (-ų)Šią savaitę Gabrielius gavo tokią nerealią dovaną, kad negalėjau nepasidalinti ir nepapasakoti apie ją. Gražūs mediniai žaislai dabar nėra jau toks dažnas reiškinys, nes aplink vien plastmasė. Tai kiekvieną kartą pamačiusi kažką tokio medinio, jaukaus ir mielo, negaliu susilaikyti bent nepačiupinėjusi jo parduotuvėje. Laukiu, kada Gabrielius pradės žaisti su kaladėlėmis ir panašiais dalykais - jau įsivaizduoju kaip pripirksiu jam medinių detalių kažkam statyti. 

Šiandien dalinuosi nostalgiško žaislo, kuris atgimė modernesnis, nuotraukomis. Taip, tai mūsų vaikystėje taip mylėtas  medinis arkliukas. Sakyčiau, pati mieliausia dovanos, einant lankyti naujagimį, idėja. Juk dažniausiai, tai, ko labiausiai reikia, tėvai vistiek nusiperka, o tokiam žaisliukui gal ir nerastų pinigėlių, o pats žaislas turi tikrai didelę išliekamąją vertę. Jau įsivaizduoju kaip juo supsis ne tik Gabrielius, o kada nors ir jo broliukas arba sesutė, o ir anūkai (kaip keista iš tikro dar pagalvoti, kad  kažkada ir aš būsiu  močiutė!). Arkliukas tvirtas, labai kokybiškai padarytas, kiekviena detalė išbaigta iki tobulumo. 


Jeigu norisi patiems ne užsisakinėti tokį daiktą internetu, tuomet galite gyvai pačiupinėti visus Draugiški Žaislai gaminamus grožius Kaziuko mugėje, Vilniuje, jau šį savaitgalį. Ir žada nuolaidas, net iki -40%. Sekite jų facebook, ir sužinokite visas smulkmenas. 

Pasidalinkite savo nuomonėmis apie medinius žaisliukus  ir geriausias dovanų idėjomis vaikučiams :)Arkliukas iš "Draugiški Žaislai" : Etsy parduotuvė | facebook | tinklapis

One Response so far.

  1. Super! tikras gražuolis... mano arkliuku dar iki praėjusios vasaros suposi mano dukterėčia, bet jis jau buvo senas ir nebeatlaikė :D na ko norėti, man jau 27-eri :) savo mažyliui būtinai tokį parūpinsiu!!!

    Paskaityk mano blogą jei įdomu:
    http://pasauliopiliete.blogspot.lt/

Leave a Reply