Girls best friends : shapewear

Autorė Sandra Laikas 08:29 | 4 komentarai (-ų)

kvepalai : D&G 3 L'imperatrice | Liekninatis bodis : Lindex,  nuotrauka : mano
Šiandien noriu pasidalinti savo naujausiu atradimu (na, ne toks ir naujas, jau keli mėnesiai kaip turiu, vis testuoju ir niekaip apie tai parašyti neprisiruošiu) - Lindex figūrą formuojantis bodis. Lindex kūną formuojančių apatinių turi nemažai, tačiau aš išmėginau tik šį kolkas.

Po nėštumo, nepaslaptis, kad figūra džiugina ne itin, o pastoviai slėptis po itin laisvais drabužiais irgi nesinori (nors kartais tik to ir norisi, na gerai, labai dažnai), todėl atsargoje aš visada mėgstu turėti kažką gerai suspaudžiančio. Kad ir nedaro absoliučių stebuklų tokie dalykai (liemens apimties juk nepavyks sumažinti keliolika centimetrų), tačiau visada psichologiškai kažkaip su jais būna patogiau ir drąsiau. Anksčiau labai draugavau su H&M gaminiais, o dabar kai noriu itin gero "suspaudimo" renkuosi Lindex bodį.

Buvau užsidėjusi tikrai jau ne vieną kartą ir kol kas galiu drąsiai pasakyti kad ne tik iš tikrųjų patobulina linijas, bet ir neišsitampo. O aišku perkant, reikia rinktis tokį dydį, kad ir nebūtų į jį per daug lengvą įsliuogti :)) O jūs ar naudojate tokius apatinius? Pasidalinkite patirtimi kurie geriausi:)4 Responses so far.

  1. Vienareiksmiskai Triumph. Patys geriausi, ypatingai damoms su didesne krutine.

  2. Turiu tokį LINDEX bodį kaip nuotraukoje. Nerealus rūbas- skalbiu mašinoje, dėviu kasdien, po metų atrodo kaip naujas. Perku jau antrus metus iš eilės, tikrai nenuvylė. Esu turėjusi ir kitų firmų, bet vienus būdavo sunku apsirengti/nusirengti, kiti jau po pirmojo skalbimo netekdavo savo funkcijos. Tad šį LINDEX tikrai galiu rekomenduoti :)

  3. o liemene po juo reikia detis ar jis atlieka kartu ir krutines laikymo funkcija?

  4. Theitieva, siaip nereikia jei nebent labai maza krutine, o jei reik palaikymo tai reik liemeneles :)

Leave a Reply