mallorca vacation.part 4

Autorė Sandra Laikas 12:56 | 1 komentarai (-ų)


Maljorkos prisiminimai po truputį blėsta, bet smagu kad dar yra neredaguotų nuotraukų, netvarkyta filmuota medžiaga, kai viską peržiūrint galima tas akimirkas išgyventi iš naujo. Kelionės yra nuostabus dalykas, jeigu galėčiau, norėčiau keliauti kas porą mėnesių vis kažkur. Išvien keliauti metus laiko turbūt nenorėčiau, nors ir būtų tam sąlygos. Kai keliauji gana retai, tuomet neišpuiksti jeigu galima taip išsireikšti : daug kas stebina, daug kas priverčia išsižioti ir žavėtis, tada ir kažkokios smulkmenos nesugadina kelionės. 

Šiandien dalinuosi vaizdais iš Maljorkos sostinės - Palmos. Jai apžiūrėti skyrėme visą dieną, nors turbūt būtų reikėję minimum dviejų dienų - tikrai daug ko nepamatėme. Palmos apžiūrėjimui skyrėme sekmadienį, bet daug kas nedirbo, net Palmos katedros nepavyko apžiūrėti iš vidaus. Pasivaikščiojome ir tiesiog pasigrožėjome miestu - tikrai didelis ir judrus miestas. O jums keliaujant, kas labiau patinka, miestai ar gamta? :)
 
Shoes - Deichmann | bag, necklace - FAME | cardigan - H&M | Blouse - Lindex

One Response so far.

  1. Puikios nuotraukos! Dažniau keliauju po miestus, ypač tuos, kuriuose nuolat kepina saulė. Kaip tik ieškojau kelionės į Maljorką pavasario atostogų metu, buvau radus iš Varšuvos už 80eu į abi puses! Deja, neradau kompanionų, o kaina greit dingo... Ar gera idėja būtų keliauti į Maljorką balandį? Ir dar - ar trys dienos Palmoje nebūtų per daug, kaip važinėja viešasis transportas?

Leave a Reply