not just mommy

Autorė Sandra Laikas 09:35 | 0 komentarai (-ų)

Nauja šukuosena. Nuotrauka : instagram.com/kurmanoraktai
Pastarąją savaitę kažkaip užsisukau mamytės pareigose ir nelabai turėjau laiko nei sau, nei juo labiau blogo pildymui. Per šiuos tris mėnesius būnant mama supratau vieną dalyką, kuris anksčiau atrodė nesuprantamas. Auginant vaiką, labai lengva tapti ta "supermamyte"(ne gerąja prasme). Turiu omeny tas mamas kurios "įlenda į maišą", nes juk nėra nei noro nei laiko puoštis ar galvoti kaip atrodai, ir šiaip, juk svarbiausia kad būtų patogu maitinti. Tokia mamyte, kuri socialiniuose tinkluose ir realybėje dalinasi tik vaiko nuotraukomis ir šneka apie pampersus, kakučius ir pilvuko problemas. 

Labai paprasta pamiršti rūpintis savimi - ypač jeigu turi neramų vaikelį, kuris visą laiką reikalauja dėmesio. Tada ir blakstienų tušas gali tapti svetimu daiktu rytinėje rutinoje. Šios baisybės kažkaip pavyko išvengti (na, neminint pirmųjų poros savaičių po gimdymo) - labai jau blogai jaučiausi pažiūrėjusi į veidrodį ir atrodydama kaip koks ligonis, papilkėjusio veido ir išblukusiais bruožais. Turint mažai laiko sau, galima vis gi sugalvoti kaip bent kažkiek pasigražinti ir tikrai jaustis pačiai geriau prieš save. Makiažo pagrindą pakeisti bb kremu, kuris padėtų suteikti veidui sveiko švytėjimo, paryškinti antakius ir bent kelis kartus brūkštelėti blakstienų tušu (tamsių paakių maskavimo irgi nereikėtų pamiršti) . O jei pavyktų dar rasti sekundę kitą akių pieštukui ir truputėliui skaistalų - išvis tobula! Man šie ritualai neužtrunka nė 10 minučių - tą tikrai galima spėti pasidaryti kol mažylis prigulė nusnūsti. 

Kitas siaubas - viskas visada ir visaip - tik apie vaiką. Kai visą parą praleidi su vaiku ir visą dėmesį atiduodi jam, tikrai sunku išlikti įdomiai pašnekovei, juk nieko kito ir neveiki tik kaip stebi vaiko augimą, keiti sauskelnes, nešioji, migdai, maitini ir vėl viskas ratu. Kokį pusantro mėnesio buvau visiškai užsisukusi šiame rate ir net nepastebėjau kaip pradėjau jaustis visiškai atitrūkusi nuo pasaulio, ir net nebežinojau ką šnekėti su žmonėmis apart vaikų temos. Suvokusi, kad kažkas ne taip, tiesiog įsijungiau 15min.lt telefone, susipažinau su tuo, kas vyksta Lietuvoje ir pasaulyje, tuomet kokių porą valandų panaršiau mėgstamiausius portalus ir blogus ir pasijaučiau visiškai kitaip. Net ir turint vaiką, sveika turėti kažkokį hobį ar susidomėjimo objektą - taip galima išsigelbėti nuo to jausmo kad pametei save ir likai tiesiog mama

O trumpalaikis, bet labai geras patarimas norint greitai atsigauti nuo visko - apsilankyti kirpykloje ar grožio salone! Niekas taip nepadeda atsigauti kaip nauja šukuosena ir gražus manikiūras. Garbės žodis, nusikirpusi plaukus jaučiuosi kaip naujas žmogus! Kokie jūsų būdai greitam restartui?

Leave a Reply