zigzag

Autorė Sandra Laikas 02:28 | 1 komentarai (-ų)


Dalinuosi akimirkomis iš paskutinio vasaros savaitgalio Druskininkuose. Vis dar negaliu suvokti, kad vasara jau baigėsi...aišku tik išėjusi į lauką suvoki kad labai "nepataikei" su apranga ir grįžti namo persirengti, nes šiuo metu susirgti kaip niekad lengva. O ir mažylį nežinau kaip rengti, atrodo nesinori kad jis sušaltų, bet perkaisti irgi negerai, matyt šitą dalyką dar teks išmokti..

Rudens nelaukiau dar dėl vienos priežasties - baisu, bet vis dar neįlendu nei į vienas, prieš nėštumą nešiotas kelnes. Kol nukratysiu visus šituos kilogramus, mane matysite tik su sijonais ir suknelėmis. Niekada ypatingai kelnių ir nemėgau, bet žinot, kai negaliu, tai baisiai norisi jas užsidėti. 

Nuotraukose kaip tik viena mėgstamiausių šios vasaros suknelių, būtent dėl pačio marškinėlių tipo silueto ir tokio spalvingo rašto. Tikrai puikus humanos radinys už 2 Eur :) Dabar šiek tiek sudėtinga su vaikeliu kažką pirkti kai vaikštau viena po parduotuves, nes į matavimosi kabiną su vežimuku nepavyksta tilpti. Vienintelis būdas pirkti "iš akies" ir jeigu ką, prekę grąžinti, deja, su padėvėtų drabužių parduotuvėmis to padaryti nepavyktų.. kaip jūs, mamytės, perkatės drabužius?
Suknelė, rankinė - SH | švarkelis - Lindex | Laikrodis - Triwa | Akiniai - Warehouse


One Response so far.

  1. Su rūbų sau pirkimu ta pati problema - perku tik iš akies, nes pasimatuoti neišeina, arba kai labai prireikia paprašau vyro trumpam kartu nuvažiuoti, kad palaikytų vaikutį, kol greitai pasimatuosiu. Kita didesnė problema, kad labai sunku rasti drabužių tinkamų ir patogių kūdikio maitinimui, todėl iš esmės tenka nešioti H&M nusipirktus marškinėlius ant petnešėlių keičiant tik sijonus, kelnes ir susiaučiamus megztukus.

Leave a Reply