the fringe dress

Autorė Sandra Laikas 11:39 | 3 komentarai (-ų)Kaip nerealu, kad dar keletą dienų galim pasidžiaugti vasariška šiluma - jokių pėdkelnių, švarkelių ar striukių! Apsirengiau naująją New Yorker suknelę ir išskubėjau su mažyliu į kliniką. Kadangi turint vaiką dažnai sunku apskaičiuoti tikslų išvažiavimo iš namų laiką, truputį vėlavom, todėl net nespėjau įšokti į savo mėgstamas suvarstomas basutes, kurios būtų čia labai tikusios. Avalynės pasirinkimu galiausiai labai džiaugiausi, nes teko bėgte stumti vežimą norint nepavėluoti. 

Kaip tikiuosi, kad dar kurį laiką galėsime pasidžiaugti gerais orais (kad bent jau nelytų) - dar tiek daug kur noriu pasivaikščioti ! Net keista, kiek visokių įdomių vietų galima rasti vaikštinėjant su mažyliu : parduotuvių, mažų parkelių, jaukių kavinukių ar šiaip smagių gatvelių. Tokių vietų lekiant automobiliu galėtum niekada ir nepastebėti. Pasidalinkite, ar yra tekę vaikštinėjant atrasti kokių nors jaukių vietų Vilniuje, kur norisi apsilankyti dar kartą?
Suknelė - New Yorker | Rankinė - SH (panaši čia)  | Apyrankės - Stradivarius (senos) | Akiniai - Warehouse | Batai - Deichmann (seni, panašūs čia)3 Responses so far.

  1. Ahh, kaip aš dievinu ramias ir jaukias dienas praleistas senamiestyje. Ir pasivaikščiojimus ne Gedimino pr., o šalia esančiomis gatvelėmis, kad ir Pamėnkalnio gatvė. Ja einant sutinkame daugiau mašinų šurmulio, tačiau pamatyti galima nuostabiais grafičiais išmargintus pastatus, paskui įlįsti į Užupį. Dar dažnai lankome Pasakų, Vingio, Kalnų parkus.. Ali šokoladinė / eklerinė, Panama Food Garden, Thierry kepykla, Mood Makers..

  2. Suknele tikrai verta demesio! Ant pakabos ne taip gerai ziurejosi kaip uzsidejus! Begsiu ziureti ja ir as!! :)

  3. Juoda suknelė man visada patvirtina, kad genialumas paprastume. :)

Leave a Reply