getaway

Autorė Sandra Laikas 02:57 | 5 komentarai (-ų)


Su vaiku keliauti dar smagiau nei maniau ! Šį savaitgalį teko praleisti Druskininkuose - nuostabus miestas! Saulėtas, gražiai sutvarkytas, ir tikrai daug kur galima pastumdyti vežimėlį ir neatsibosta :) Kažkaip dabar, kai turiu vaikelį, galiu net gi viena vaikščioti (šiaip niekada viena nevaikščiodavau, visada norėjosi kompanijos) ištisus kilometrus ar tai mieste, ar tiesiog parke ir visiškai nieko netrūksta. Na, nebent būtų smagu kad tėvelis dažniau galėtų kartu pasivaikščioti, bet dirbti juk kažkam reikia :)

Pirmai dienai pasirinkau lengvą ir labai vasarišką suknelę iš H&M bei pagriebiau Lindex švarkelį, jeigu netyčia oras atvėstų. Šią suknelę pirkau dar būdama nėščia su mintimi,kad kai sušils orai, mielai ją nešiosiu su dirželiu po krūtine, bet kai pagaliau atėjo ilgai laukta vasara, pilvukas buvo jau toks didelis, kad suknelė pavirto negražaus ilgio palaidine ir taip ir liko kabėti spintoje. Taigi, kol vasara dar mūsų nepaliko - džiaukimės visomis suknelėmis, kurių taip ir nespėjome šią vasarą panešioti!

Suknelė, Akiniai - H&M | Švarkelis - Lindex | Papuošalas - DIY5 Responses so far.

 1. Sandra, seku tavo blog'ą jau ne vienerius metus ir vis dar laukiu kiekvieno įrašo su didžiuliu nekantrumu! Tu man visuomet atrodei tokia paprasta ir žemiška, pačia geriausia to žodžio prasme! Visuomet malonu užsukti ir pažvelgti į jaukias tavo gyvenimo akimirkas, drabužių derinukus, o dabar kai esi mama ir į dar platesnį požiūrį į pasaulį. Tad niekuomet nesustok ir ženk tik pirmyn! :)

 2. Anonimiškas says:

  Melyna visada grazi ir elegantiska, nuostabiai atrodo jauna mamyte! Aukit ir stiprekit, dziaukites siluma.

 3. Monika, kaip smagu girdeti !! Aciuu labai :)

  Anonime, dekuuui :)

 4. Monika, kaip smagu girdeti !! Aciuu labai :)

  Anonime, dekuuui :)

 5. Monika, kaip smagu girdeti !! Aciuu labai :)

  Anonime, dekuuui :)

Leave a Reply