Shoe cravings

Autorė Sandra Laikas 06:22 | 6 komentarai (-ų)

nuotrauka : pinterest

Tokia jau ta šopoholikės dalia - išvien naršyti po el.parduotuves turint bent kokią laisvą minutėlę...arba mano atveju - staiga užpuolus nemigai. Pastaruoju metu varvinu saulę į įvairiausius batus, nes akivaizdu, juos gali pirkti nepaisant to kiek sveri, ir ar planuoji laikytis dietos ar ne - kojos dydis vistiek nesikeičia :) O šiuo metu norisi batų visokiausių : nuo lygiapadžių skirtingais gyvūnų raštais, iki suvarstomų aukštakulnių basučių. 

Apačioje dalinuosi nuorodomis kur galite mano favoritus peržiūrėti, jeigu nerodo išjunkite adblock, aš po trumpos pertraukėlės grįžtu prie mamytės pareigų - mažasis reikalauja dėmesio. Bučkis !6 Responses so far.

  1. Va tokio lentynos tai norėčiau - ir net nebūtinai batams :)

  2. Netiesa, kad batų dydžiai nesikeičia krentant svoriui.. keičiasi.. ir užtenka numesti 6-8kg..kad pasikeistų.. man numetus tiek svorio iš 38 perėjau į 37.. gaila tik kai kurių mažai nešiotų batų 38 dydžio..kurie dabar vargšai tiesiog guli... :)

  3. As kai numeciau 8kg niekas nepasikeite :):

  4. As kai numeciau 8kg niekas nepasikeite :):

  5. As kai numeciau 8kg niekas nepasikeite :):

  6. O mano pėda susitraukė.. iš pradžių nesupratau kas vyksta.. o pasirodo būna ir taip.. patvirtino dar keli aplinkos žmonės, kuriems taip pat nutiko.

Leave a Reply