moving on

Autorė Sandra Laikas 10:41 | 5 komentarai (-ų)


Pagaliau jaučiuosi įsivažiuojanti į naująjį gyvenimą. Ne, gal tiksliau jau aš jame visu 100%. Mano džiaugsmeliui jau du mėnesiai su trupučiu, pripratau daug vaikščioti, pripratau visada iš namų išeiti su didžiausia kuprine, pilna vaikiškų dalykėlių, pripratau, kad yra kažkas, apie ką nenustoju galvoti nei sekundei. Kad ir kaip tuo sunku būtų patikėti (negi tikrai jau užaugau?) esu mama, ir man šis vaidmuo labai patinka :) Nesulyginsi jo su nieku kitu.

Pradėjau prižiūrėti savo mitybą, ir kol kas labai užtikrintai, bet pamažu, svoris krenta. Jei įdomu ką darau - valgau po truputį ir kas dvi valandas (plius minus). Skrandis susitraukė, alkana niekada nebūnu, o medžiagų apykaita tikrai pagreitėjo. Toks svorio metimo būdas manau tiks visoms, kurios linkusios priaugti svorį kaip ir aš. Tokiu būdu nereikia išmesti iš raciono jokio maisto, tiesiog jo stengtis vartoti po nedaug ir kuo įvairesnio kas dieną. Paskutinį kartą, kai laikiausi keturis mėnesius tokio valgymo principo, buvau numetusi 8 kg, taigi ir šį kartą kantriai judu tikslo link (aišku liko dar labai nemažai) :)

Jeigu mane pamatysite Vingio parke stumdančią vežimėlį - nesidrovėkite prieiti pasilabinti, bus labai smagu susipažinti ! 


Sijonas - Lindex | Basutės - New Look | Akiniai - Warehouse | Laikrodis - Triwa | kaklo papuošalas - DIY

5 Responses so far.

 1. Labai graži akimirka :) Labai pavydžiu tau, kad po gimdymo taip greit svoris krenta :( Aš labai daug priaugau daug numečiau, bet dar liko keli kurie niekaip neišnyksta daryk ką nori... Na bet tikiuosi su laiku viskas dings :) Labai graži mamyte, mažylis taip pat :)

  www.aurra.lt

 2. Gražu žiūrėti! Nuo šiol niekada nebūsi viena:)) aš lb greitai numečiau viską, gal per porą mėnesių, bet lb stengiausi, nes jaučiausi blogai:) sėkmės, o leliukui sveikatos:)

 3. Gražu žiūrėt :)
  o svoris prižiūrint mitybą pamažu susinormalizuos, nors ir dabar labai puikiai atrodai. Motinystė tiesiog suteikia savotško spindesio ir grožio!

  Ievushka.com

 4. Anonimiškas says:

  dziaukis savo laiku su mazuoju, o svoris pats nukris, as po pirmo gimdymo ilgai sveriau 5 kg maziau, negu visad, grazu ir tiek!

 5. labai gražu <3 tik žiūrėdama vis galvoju - o kaip maitint vilkint tokius rūbus? ar jau nebūna netikėto užsinorėjimo pavalgyt? turiu panašaus amžiaus dukružę, tai ji vis dar gali užsimanyti valgyt bet kada, tad reikia būt pasiruošus :)

Leave a Reply