beauty products | pupa fluido make-up

Autorė Sandra Laikas 04:03 | 5 komentarai (-ų)


Kai gauni nemažai gaminių išmėginimui iš įvairių prekinių ženklų, greitai pasieki tą ribą, kai nustebintas lieki labai retai, ir tokių gaminių, kurie nesukėlė jokių emocijų ar neišpildė savo pažadų poveikio prasme, net neaprašinėju. Šiandien dalinuosi savo naujausiu atradimu - PUPA Like a doll Fluido makiažo pagrindu. Šitas gaminys turbūt galėtų drąsiai užimti metų atradimo poziciją - ir nė kiek neperdedu ir nepagražinu. 

Pradžioje buvau nustebinta tokia skysta jo konsistencija - pavarčius buteliuką atrodė jog jame ne makiažo pagrindas o tiesiog vandenėlis. Jį mėgindama neturėjau jokių vilčių ar reikalavimų, ir tiesa pasakius, nebuvau nusiteikusi labai optimistiškai - vis gi mėgstu gerą maskavimą, o pamačius  tokią skystą makiažo pagrindą tikrai negali tikėtis gero maskavimo. Kelis lašus pagrindo užtepus skirtingose veido vietose ir lengvai pirštais paskirsčiusi per visą odą likau šokiruota - itin gero maskavimo ir lengvumo jausmo, kurį suteikė veidui šis gaminys. Jausmas lyg naudotum BB kremą, bet čia dar gauni ir maskavimą ir net jausmas daug geresnis nei po BB kremo. Makiažo pagrindas išsilaiko puikiai visą dieną ir pirmosios bandymo dienos vakare galėjau sau pasakyti tik viena - kodėl aš jį atradau tik dabar? Rekomenduoju !!!

5 Responses so far.

 1. Anonimiškas says:

  Sveiki, o atrodo, kad pagrindas ilgai išliktų ir nepradėtų blizgėti ir ant riebios odos? Bei gal galėtumėte nufotografuoti priemonės sudėtį, ant dėžutės? Būčiau labai dėkinga :)

 2. Man bent jau ant kaktos blizgeti nepradeda, bet as visada sutvirtinu su kompaktine pudra pagrinda,,nezinau kaip vienas ar nepradetu blizgeti :)
  Produkto sudėtis: Cyclo-hexasiloxane, Isododecane, Vinyl dimethicone/methicone silsequioxane crosspolymer, Ethylhexyl methoxycinnamate, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Ethylene bassylate, Quaternium-18 hectorite, Phenyl trimethicone, PEG-10 Dimethicone, Propylene carbonate, Methicone, Talc, CI 77891, CI 77491, CI 77492 (Iron oxides)

 3. Riei oda ne be reikalo vadinama riebia - net pačios geriausios matinės priemonės už kelių valandų pradės blizgėti. Tiesiog tas matiškumo laikas gali būti pratęstas :)

 4. Anonimiškas says:

  Ačiū už atsakymą :) Aš taip pat visąlaik sutvirtinu biria pudra, bet vis vien su nemažai bandytų priemonių blizgesys gan greit išlenda, o kasdien naudoti makiažo gruntų (primerių) nesinori :) Vis tiek kai kurie produktai būna kiek ilgiau linkę išlikti, vertinant ir be to, ar naudojamos papildomos priemonės makiažui išsilaikyt

 5. Idomu... reiks pabandyti :) nezinau kada nes dabar daug priemoniu turiu, bet reiks :)

  Uzsuk i nauja gyvenimo budo bloga: http://pasauliopiliete.blogspot.it
  Fb: Pasaulio piliete

Leave a Reply