maternity style | Spring spring

Autorė Sandra Laikas 00:15 | 4 komentarai (-ų)


Suknelė - Lindex | Batai - Lorenzo | Paltukas - H&M | Rankinė - Deichmann | Diržas - New Yorker

Ši suknelė - dar vienas puikus įrodymas, kaip nėštumo metu nebūtina vargti lakstant po parduotuves ir ieškant specialiųjų nėščiųjų skyrių ( bet šiaip kažką normalesnio nėščiosioms teko matyti H&M arba Lindex.com - į fizines parduotuves šių drabužių Lindex neatsiveža, bet labai patogu juos pirkti internetu su nemokamu pristatymu į jūsų pasirinktą Lindex parduotuvę). Šią suknelę sėkmingai nešiojau praėjusią vasarą, ir dabar taip pat sėkmingai sutalpinau čia savo jau nemažą (34 savaitė) pilvuką, tik ilgis siek tiek pasikoregavo. 

Vakar saulėta ir neįtikėtinai šilta  diena buvo paskirta pasivaikščiojimams, o šiandienos lietingoji  - masažams ir kavos gėrimo ritualams! Pagaliau panaudosiu kolegių dovanotą kuponą "aliejaus masažui būsimai mamytei" East Island Spa centre - teko girdėti daug gerų atsiliepimų, tikiuosi galėsiu juos tik patvirtinti ! Taip pat darbų sąraše - garderobo ieškojimas artėjančiai profesionaliai nėščiosios fotosesijai - jau nekantrauju kaip bus smagu! Beje, gal kas turėtų rekomendacijų visažistei  (Vilniuje) kurį mane  galėtų tai fotosesijai pagražinti? :)

Ačiū Tomai už nuotrauką :*


Shop the post : 

4 Responses so far.

  1. Superine visaziste yra Vaida Venckute! Brangoka, bet labai patenkinta likau vestuvine sukuosena ir makiazu :)
    Kiek pigesne, bet taip pat labai sauni yra Jili Mua (facebooke) :)

  2. Vaidos Venckutės nežinoti negalėčiau :) Bet gal tokių profių man ir nereikia šiam kartui, užtektų ir kažkokios merginos neblogai tai darančios ir nebūtinai profesionaliai :)

  3. Anonimiškas says:

    o tau sita suknele nenusidaze? man po skalbimo nubego melynai..

  4. Oj ne, visada skalbenkej ir dar su baltais drabuziais 40 laipsniu :) puikiai tarnauja :)

Leave a Reply