into baby fashion

Autorė Sandra Laikas 00:07 | 5 komentarai (-ų)

Romperiukas - tiespokai.lt 
Dienos bėga laukiant kol pasaulį išvys mūsų kūrinukas, o jo spinta didėja didesniais tempais nei būčiau pagalvojusi. Kai pasikalbi su tėveliais, paskaitai patarimus internete, suvoki kad su kūdikiais, tai nėra vien tik mada. Pirmaisiais mėnesiais jiems reikia begalės drabužių, juk teks perrenginėti juos po kelis kartus per dieną,  kas dieną. Ateityje matysiu ir spręsiu ar noriu dalintis ir vaikiškų derinių nuotraukomis, o šiai dienai tiesiog grožiuosi šiais mielais rūbeliais, o už šį dryžuotą grožį dėkoju tiespokai.lt :)

5 Responses so far.

  1. Rubelių reikia mažiau, kai namuose yra džiovyklė :)

  2. Sandra, papasakok, kur perki rūbelius (dar nerandu gražių ir malonių, ir nebrangių). Ačiū!

  3. As nemazai gavau kaip palikima is drauges nes jos mazyle isaugo, tada nemazai pirkau lindexe is sale - modeliukai labai grazus, medziagos geros ir kainos nesikandzioja, tada h&m esu pirkus, ir humanoj esu kokybisku dalykeliu radusi, tik aisku reikia kelis kartus gerai perskalbti ir islyginti:)

  4. As nemazai gavau kaip palikima is drauges nes jos mazyle isaugo, tada nemazai pirkau lindexe is sale - modeliukai labai grazus, medziagos geros ir kainos nesikandzioja, tada h&m esu pirkus, ir humanoj esu kokybisku dalykeliu radusi, tik aisku reikia kelis kartus gerai perskalbti ir islyginti:)

  5. Anonimiškas says:

    Nenoriu nuliūdinti, bet šis nuostabiai gražus romperis yra dar nuostabiau nepatogus apvilkti (ypač jeigu tai mažesnis dydis (50-62). Ir aš tokių klaidų pridariau pradžioje :D

Leave a Reply