H&M conscious exclusive collection 2015

Autorė Sandra Laikas 10:36 | 3 komentarai (-ų)


Jau rytoj (04.16), H&M parduotuvėse galėsite rasti conscious exclusive 2015 kolekciją. Garbės žodis, jeigu manęs nelauktų vasara su pilvuku, o paskui bandant numesti priaugtą svorį ir žinočiau, jog laukia kokia nors graži šventė (pvz, vestuvės) - bėgčiau į H&M pirkti šių nuostabių drabužių. Pirmiausia - nuostabi romantiška suknelė, kurią  norėtų apsirengti kiekviena mergina, vaikystėje įsivaizdavusi save kaip princesę pilyje, vėliau tobula kokteilinė suknelė (tiek rašto, tiek silueto sprendimai - omg), ir galiausiai super maxi ir super didelę apimtį turintis sijonas. Džiaugiuosi, kad galiu susižavėjimą perteikti ne tik pamačiusi nuotraukas, bet ir turėjusi galimybę pačius drabužius pačiupinėti jau prieš kelias savaites.

Kolekcijoje, žinoma, yra ir daug daugiau gražių drabužių, bet šitie tiesiog neišgaruoja man iš galvos. Tai yra drabužiai, verti investicijos (kaip turbūt jau žinote, šios linijos drabužiai slepia išskirtinę įmonės politiką šios linijos atžvilgiu, ir medžiagų kokybė neginčytina). 

Ką manote jūs? 


3 Responses so far.

  1. ta pirma suknia pasakiška tiesiog!!

  2. Anonimiškas says:

    Pritariu, kad pasakiškos, bet jos pagrinde aukštoms merginoms.. Abejoju, kad pirma suknelė bei sijonas tinka merginoms, kurių ūgis 162-164? Jūs kiek suprantu taip pat nesate aukšta..

  3. Mano ūgis ir yra 164 :) Šiaip tikrai ūgio reikėtų didesnio, bet ne žiauriai :) 10cm kulniukai padarytų didžiulį skirtumą :)

Leave a Reply