Maternity style | Dress

Autorė Sandra Laikas 12:49 | 3 komentarai (-ų)


Niekada per daug neinvestuodavau į sukneles - kad ir koks fainas rūbas tai būtų, kažkaip visada logiškiau atrodė pirkti atskirus drabužius, ir juos tarpusavyje derinti, miksuoti, taip išgaunant kuo daugiau skirtingų variacijų. Pastojusi noriu nešioti vien sukneles, ir nežinau kodėl - ar dėl to, kad patogu, ar dėl to kad taip romantiška ir mergaitiška. Ir sukneles perku tikrai ne kažkokias specialias iš nėštukių skyriaus - reikia tiesiog mokėti pasirinkti tinkamą medžiagą, modelį, ir tokią suknelę tikrai sėkmingai nešiosite ir po gimdymo. 

Šiam deriniui pasirinkau juodą, lygaus silueto Marks & Spencer suknelę - lengvas audinys puikiai tinkamas pavasariui. Kelių spalvų blokai viršuje atleidžia nuo galvos skausmo kokį aksesuarą čia pasirinkus :)

coat - D.Efect
dress - Marks & Spencer
Bag - Marks & Spencer
Watch - Triwa

3 Responses so far.

  1. Visa žydi nėštumo metu! Seku Tavo blogą jau ilgai ir džiugu matyti tave tokią laimingą ir švytinčią! Šauniai tvarkaisi su pilvuku!!

    Aš blogosferoje dar labai nauja, bet kviečiu užsukti į savo "namukus", kuriuose, manau, taip pat pasirodys "pregnancy style" postas :)//
    http://biteboo.blogspot.dk/

  2. Sunkelių noras labai natūralus :) Sunkios ir sijonai padeda skleistis moteriškumui (čia rimtas dalykas bioenergetiniuose moksluose). Tad besilaukiančiai mamai papildomas moteriškumas labai į naudą :)

  3. Puikiai atrodai, nėštumas tau labai tinka nes labai puošia tave :)

    www.aureliabu.lt

Leave a Reply