Skincare | Essentials

Autorė Sandra Laikas 07:42 | 6 komentarai (-ų)

Prisipažinsiu - tikrai nesu iš tų, kurios super atsakingai rūpinasi savo oda. Taip, įvairiausių priemonių turiu tikrai daug, bet dažnai patyngiu dėti kaukes, daryti masažus ar mėginti kitokias grožio priemones (ilgai svaigau kad reikės išmėginti Rimantės ledo kubelių receptą veido odai - spėkit ar prisiverčiau...). Vis gi turiu kelias priemones, kurios mano odą visada išgelbėja, kai aš jai imu skirti per mažai dėmesio, ir yra kelios, kurias naudoju visada normaliai odos būklei palaikyti. 

Valymas / Prausimas

1. L'Oreal Skin perfection micelinis vanduo - be jo niekur ! Nuo tos dienos, kai pirmą kartą išbandžiau jį, negalėjau patikėti, kad kažkoks vandenėlis gali taip gerai nuvalyti makiažą - net tušą. Nuo tos dienos išmečiau visus kosmetinius pienelius (labai jų nemėgau, bet kai nebuvau atradusi nieko geriau teko juos naudoti) ir jau gerus metus makiažui valyti naudoju tik micelinį vandenį. Reikės išmėginti ir naująjį, skirtą mišriai ir normaliai odai. 

2. Visos žinome masažo naudą - kraujotakos suaktyvinimas bet kokioje kūno vietoje visada veikia labai teigiamai. Tik aš, būdama tokia tinginė, tikrai negaliu prisiversti plaunant veidą ar tepantis kremu plekšnoti tapšnoti ar visaip kaip masažuoti. Šiuo klausimu labai pagelbėja Phillips VisaPure - plauna, pašalina negyvos odos sluoksnį ir tuo pačiu maloniai pamasažuoja veido odą. Ir viskas trunka vos porą minučių. 

Drėkinimas / Veidas

Drėkinimui renkuosi Iwostin veido kremą jautriai odai, o prieš tai nepagailiu pusvalanduko drėkinančiai kaukei -  Mary Kay botanical efects arba Biocell. Šios abi kaukės - tikra veido odos drėkinimo bomba - net po vienos procedūros išgelbėja išsausėjusią, papilkėjusią ir visiškai drėgmę praradusią odą.

Aliejai

Nėštumo metu ypač svarbu atrasti tą vienintelę tinkamiausią priemonę kūno odos priežiūrai - odai tempiantis ypač baisu jog neatsirastų strijų. Kol kas Bio-Oil aliejuku esu nerealiai patenkinta ! Kartais jo nakčiai panaudoju ir ant veido - oda tampa elastinga ir neįtikėtinai švelni. 


O kokios jūsų pagrindinės odos priežiūros priemonės?


6 Responses so far.

 1. Aš irgi nesu iš tų, kurie labai rūpinasi oda. Galiu išvis nieko nenaudot (tik valiklį), bet vis bandau priprast, kad reikia bent 1 kartą per dieną pasitepti veido kremu :D

 2. Kosmetikos DNR labai negražiai aprašė Bio Oil, nuo tada ir nustojau jį naudoti.. O kai laukiausi, mane labai gelbėjo migdolų aliejus.

 3. Kosmetikos DNR labai negražiai aprašė Bio Oil, nuo to laiko jo nebenaudoju, o kai laukiausi mane gelbėjo migdolų aliejus.

 4. Aiste, o kas ten tokio blogo buvo parašyta kad net nustojai naudoti?

 5. Anonimiškas says:

  Tiesa pasakius Bio Oil daro tikrus stebuklus. :) Kai numečiau daug svorio,mano pilvas ir kojos buvo nusėtos ryškiomis, storomis strijomis.. Ir iš užsienio užsisakiau šį aliejuką, jis įvykdė stebuklus! Strijos tapo baltos ir susitraukė. :)

 6. Anonimiškas says:

  „BIO-OIL“ KŪNO ALIEJUS
  Trūkumai:

  levandų aliejus, aštrūs kvapikliai ir didelė gausa potencialių alergenų, mažai veiksmingas


  Kitos savybės:

  nenaudoti veidui, jautriai ir alergiškai odai

Leave a Reply