Vacation lust

Autorė Sandra Laikas 08:20 | 2 komentarai (-ų)
Jaučiu kaip užstrigau. Priėjau tokią būseną, kai sutikus seniai matytą pažįstamą ir jam paklausus "kaip gyveni", tu tiesiog gali pasakyti "taip pat" arba "nieko naujo". Ir tai tikrai ne dėl to, kad kiekviena diena būtų absoliučiai tokia pati ir gyvenime neturėtum visiškai jokio užsiėmimo. Tiesiog, kad ir kiek mėgstamos veiklos darytum, net gi nuo jos reikia karts nuo karto atitrūkti. 

Darbas mano tikrai labai įdomus ir dinamiškas, nė vienos vienodos dienos nebūna - toks jau turizmo verslas. Bet net ir čia jau jaučiu kaip mintys veja viena kitą, didelis daromų darbų kiekis galvoje pasitrigubina ir jau imi galvoti, kad niekaip niekaip nesugebėsi visko padaryti ir norisi tiesiog užsitraukti didelį gobtuvą ant galvos ir pasėdėti tyloje. 

Kol dar nėra galimybės planuoti atostogas, svajoti vistiek galima. Atostogų jauduliuką ir tą gerą jausmą bent minimaliai pažadina keli dalykai : vakarinės saulės apšviestos mažų miestelių prie jūros nuotraukos, praėjusių atostogų video peržiūros ir įkvėpimo atostogų garderobui ieškojimas - juk lagamino krovimas galvojant apie atostogų aprangą toks smagus (na, bent jau man, kaip blogerei:)) ! 

Šiandien dalinuosi atgaiva akims : BCBG Max Azria 2015 Resort kolekcijos favoritai. Galėčiau ir visą vasarą mieste dėvėti tokius drabužius, ne tik per atostogas! 

Kaip jūs kovojate su rutina ? Kaip dažnai leidžiate sau pabėgti nuo darbų ir pakeliauti?


2 Responses so far.

  1. Anonimiškas says:

    Knyga yra savotiška kelionė po kitas šalis, laikmečius ar gyvenimus. :)

  2. Gera mintis, tikrai pamėginsiu prisiminti savo seniau taip mėgstą skaitymą :)

Leave a Reply