pink

Autorė Sandra Laikas 23:18 | 4 komentarai (-ų)


Šeštadienį buvau ryškiausia kokia tik esu buvusi. Atsikeli, lauke balta balta, vaikai džiaugiasi naktį iškritusiu sniegu lipdydami sniego senius, o aš iškišusi nosį į balkoną supratau, kad oras tikrai nuostabus ir nėra taip šaltai kaip galvojau :) Tada priėmiau sprendimą apsivilkti neseniai gautą ryškiai rožinį paltuką ir lėkti į parduotuves - jausmas puikus kai esi tokia ryški ! 

Ir padariau dar vieną atradimą sau - ieškoti Kalėdinių dovanų mėnesį iki švenčių labai labai gerai. Ne tik dėl to, kad nėra minių žmonių ir didelių eilių, bet dėl to, kad dovanų pirkimas tampa tikru malonumu. Niekur neskubi, apžiūri kiekvieną daikčiuką parduotuvėje ir turi laiko idėjoms ką kuriam artimam žmogui labiausiai norėtųsi nupirkti. 

Watch - Daniel Wellington | Bag - Asos | Coat - Oasap | Dress - Lindex | Shoes - Deichmann 


Primenu, iki lapkričio mėnesio pabaigos galioja "kurmanoraktai" kodas -15% nuolaidai gauti perkant www.danielwellington.com laikrodį !

4 Responses so far.

  1. Anonimiškas says:

    Koks gražus derinukas, ypač patiko paltukas. Gal išduotum paslaptį kiek už tokį mokėjai? Labai noriu kažko panašaus! :)

  2. Po mano nuotraukomis visada būna drabužių ir aksesuarų brandai ir netgi nuorodos į el.parduotuves iš kur jie paimti :) Tai pasispausk ir viską pamatysi :))

  3. Taiiiip gražiai tavo plaukiukai dera su paltu, kad oho!!

    http://outsidevogue.blogspot.com/

  4. Great pictures and a lovely outfit!

Leave a Reply