Little towns

Autorė Sandra Laikas 23:09 | 5 komentarai (-ų)


Vakar teko pakeisti nuomonę apie mažesnius miestus. Gyvendama Ukmergėje niekada to nepajaučiau, kaip darbo reikalais lankydama Alytų. Ne tik kad visi vieni kitus pažįsta, bet ir visi stengiasi gyventi draugiškai. Pabendravusi su kelionių agentūrų darbuotojomis, išvažiavau iš miesto su šypsena veide, ir pagalvojau, kad turbūt smagu gyventi mieste, kur nėra piktos konkurencijos, šmeižto ir nesutarimų. Dideli miestai turi savų pliusų, bet su jais ateina ir daug minusų - didesnė tikimybė, jog tavo kelyje pasitaikys ir negerų žmonių. 

Taip pat buvo labai smagu minutėlei užbėgti aplankyti Daivą jos parduotuvėje Scandinavian touch. Kiekvienas miestas turėtų pavydėti tokios parduotuvės - ten tiek visokio gėrio yra ! 
O šiandien dalinuosi deriniu iš dienų kai dar buvo šiek tiek šilčiau :))) 

Gražaus ketvirtadienio ! 

Sweater - Marks & Spencer | Skirt - Asos (similar, similar) | Shoes - Stilago.lt | Jacket - H&M | Clutch - Mango (old)

5 Responses so far.

 1. Anonimiškas says:

  Wow!!!!! Labai grazu!

 2. Anonimiškas says:

  Nežinau, kodėl, bet man sijonas nelabai. Galbūt, todėl, kad nemėgstu panašių dalykų, pati mieliau rinkčiausi tamsias kelnes. O šiaip tai tavo derinukai kaip visada - įkvėpiantys ir savotiškai gražūs, labai pasiilgau tavo įrašų :)

 3. Labai gražiai žiūrisi šitų spalvyčių combo :)) Super!!

  http://outsidevogue.blogspot.com/

 4. Džiaugiuosi kad patiko ! Man pačiai labai skanus spalvų derinys - žiūri ir norisi šerbetinių ledų, laimo ir levandų :)))

 5. Labai skanios bei grazios spalvos!

Leave a Reply