happiest day of my life

Autorė Sandra Laikas 08:10 | 9 komentarai (-ų)


Sekmadienio vakarą užplūdo tokia romantiška nuotaika, ir kadangi vyras darbuojasi, netrukdysiu jo, o tą energiją nukreipsiu kita linkme. Prisiminiau, kad dalinausi pirmosiomis savo vestuvių akimirkomis vos tik joms praėjus, ir žadėjau gavusi fotografės nuotraukas - iš karto pasidalinti, ir to kažkaip vis dar nepadariau. Taigi nuo tos ilgai lauktos dienos praėjo jau mėnesis ir beveik dvi savaitės. Galiu pasakyti tik tiek - šeimyninis gyvenimas nuostabus. Džiaugiuosi kad tą dieną galiu prisiminti ir džiaugtis, kad viskas pavyko būtent taip, kaip ir svajojome mes. 
Mano suknelė ir nuostabus plaukų papuošalas iš vestuvinių suknelių salono Vilniuje - Salonas R. Daug kas turbūt man prieštarautų dėl minties suknelę nuomotis - vien planuojantis vestuves teko girdėti labai daug skirtingų nuomonių. Na taip, argumentas, kad pačios pirkta ar pasisiūdinta suknelė gali likti tau prisiminimui, kada nors po keliasdešimt metų galėtum ją išsitraukti iš spintos gilumos ir prisiminti tą dieną. Tačiau visi kiti prietarai ir bobučių pasakos, jog parduoti ar atiduoti suknelę po vestuvių yra blogas ženklas - manęs neišgąsdino. Suknelės nuomą pasirinkau dėl to, jog tikrai nežinojau koks modelis man tinka prie figūros, ir šiaip, pasisiūti labai geros medžiagos ir puikaus dizaino suknelę kainuotų daug daugiau nei ją išsinuomoti. Nuomodama suknelę už ~2000 Lt, tu žinai, kad jeigu ją norėtum pirkti, sumokėtum 4-5 kartus daugiau. Būtent trečią suknelių nuomos saloną aplankiusi nenorėjau eiti niekur kitur - pamačiau tą vienintelę, tokią elegantišką, paprastų linijų ir standžios medžiagos. Tą minutę kai ją užsidėjau įspūdis užėmė kvapą - aš radau. 

Šukuoseną ir makiažą patikėjau daryti savo srities specialistei Alinai - Alinka Make Up Artist. Neiškojau per daug įkvėpimo nuotraukų, nesijaudinau, ir rezultatu likau absoliučiai patenkinta. 


Didinga ir nuostabi - Vilniaus Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia.Rimtos vestuvinės fotosesijos taip ir nepasidarėme. Iš kelių valandų maivymosi ir smagaus kvailiojimo, padarėme vos kelias tokias romantiškas ir rimtesnes vestuvines nuotraukas - tokie jau nerimti mes esam :). Esame be galo patenkinti mūsų fotografės Valerijos darbu (Weirdbeard Photography) - komunikacija, jos idėjos, darbas fotosesijos metu ir po jos - viskas buvo tobula. Puokštės idėjų paieškos ir žmogaus, kas ją padarytų paieškos turbūt truko ilgiausiai. Vestuvinių puokščių kainos absoliučiai neadekvačios. Ir išvis, planuojantis vestuves, stenkitės vengti žodžio "vestuvės" kai klausiate vietos, tortų, puokščių ir kitų dalykų kainų. Pardavėjams kažkaip visiškai normalu tampa tą patį produktą  pateikti trigubai didesne kaina nei kokiai kitai progai. Mano puokšte bei Gedimino butonjere (ir už labai gerą kainą) pasirūpino  - Gėlių mergaitė. Mano vieninteliai reikalavimai puokštei buvo - kad ji nebūtų didelė (nieko nėra baisiau kai nuotakos puokštės dydis beveik atitinka jos galvos dydį) ir kad joje vyrautų dvi spalvos : balta bei žalia. Aišku, pagrindinis akcentas mano noru čia buvo sukulentai - man jie neįtikėtai gražiai žiūrisi vestuvinėse puokštėse. Šventės vieta  - La Boheme restoranas Vilniaus senamiestyje. Mums jis patiko nes turi atskirą baltąją salę, kurioje labai paprasta susikurti jaukią ir intymią aplinką - čia telpa iki 35 žmonių. Meniu galima dėliotis kaip tik nori, maisto pateikimas taipogi pagal jaunųjų reikalavimus - mes pasirinkome furšeto stalą bei atskirai iš meniu užsakomus karštus patiekalus. Gerai tai, jog maisto ir gėrimų visada gali pasipildyti, ir sumoki už faktą. O maistas šiame restorane puikus, tik žinoma, kainos - ne iš mažiausių. Bet užtat salės  nuoma nekainuoja, kas yra labai gerai. Viskuo viskuo pasirūpinti mums padėjo mieloji Vestuvių Sonata - nuo planavimo priklausoma, be galo miela ir supratinga mergina. Šis žmogus išklauso, pataria bei pateikia galybę variantų kaip už geriausią kainą įgyvendinti savo svajones vestuvėms. Vestuvių planuotoja tikrai nėra didelė prabanga, ypač kai paskaičiuoji kiek laiko ir nervų sutaupai. 

Tai štai, kokia buvo ta mano vestuvių diena. Tikiuosi mano rekomendacijos padės, o jeigu kažko dar nepaminėjau, klauskite komentaruose - stengsiuosi atsakyti :)

Gražaus sekmadienio ir daug meilės !

9 Responses so far.

 1. Kokia įdomi idėja puokštei naudoti sukulentus! Pirmąsyk tai matau. :)
  Viskas atrodo be galo nuostabiai, romantiškai ir tobulai. Taip ir turėtų būti! Va ką reiškia, kai jaunoji turi pajautimą grožiui. ;) Šaunuolė!

 2. Anonimiškas says:

  Sveika, Sandra :)

  Mane tikrai labai domina, kiek sumokėjote vestuvių planuotojai? Gal galėtum atskleisti? Neseniai dalyvavau vienoje vestuvių parodoje, bet deja niekas dorai nesileidžia į kalbas dėl pačio svarbiausio - kiek kainuoja. Ir tos pačios vestuvių planuotojos negali apibrėžti, kiek tiksliai kainuoja, nes nuo daug ko priklauso. Na, tą suprantu, bet orientyrai juk vis tiek būtini. Šiaip tikrai būtų labai įdomu, jeigu, kaip nuotaka, papasakotum, kuo konkrečiai tau padėjo vestuvių planuotoja, ką ji padarė už judu, kuo ji buvo naudinga, kiek jums sutaupė ir kiek kainavo pati :)

 3. Akivaizdu, kad šventė buvo labai graži : ) Sveikinu iš visos širdies : )

 4. Anonime, na, su kitomis planuotojomis apart Sonatos neteko bendrauti, tai įkainių visų ir nežinau. Mūsiškės įkainis buvo 10 proc nuo vestuvių biudžeto. Ji padėjo tikrai daug, vien dėl to, jog mes nežinojome nuo ko net pradėti jas planuoti. Ateini, pasakai kaip šventę įsivaizduoji, kiek kam galėtum išleisti ir tuomet ji teikia įvairiausius pasiūlymus. Visur apskambina, derisi, surenka visą informaciją ir tau pateikia ant lėkštutės pasirinkimui. Skambina sako kaina tokia tokia, tu sakai netinka, reik pigiau - ok, skambina vėl derasi, arba ieško kitų variantų. Aišku teko ir pačiai šį bei tą pasidaryti, bet tikrai nepervargau :) O ji padėjo tikrai daug kuo :)

 5. Anonimiškas says:

  O kaip vakarinė dalis? :) Kaip suprantu, jūsų šventė buvo vienos dienos, be jokių nakvynių - ilgai vakarojot? :) Ar buvo kokie muzikantai/vedėjai? :)

 6. Nuotraukos tikrai nuostabios! Labai gražiai kartu atrodote! O šventė, iš nuotraukų sprendžiant, buvo tikrai pavydėtina! Sveikinimai:)

  www.lafille-verte.blogspot.com

 7. Pamačius facebook nuotraukas - jau buvo didelis wow!!! Labai gražios, mielos, jaukios ir toookios savitos!! Puokštė irgi privertė kilstelėti antakius, nes pirmą kartą vadinamus 'ežiukus' matau puokštėj. Bet žiūrisi tai pasakiškai...!!
  Labai labai sveikinu judu abudu :))

 8. Anonime, vakarinė dalis buvo be jokių nakvynių, truko maždaug nuo 17 val iki 3val nakties. Valandžiukę pagrojo Elle G merginos (nerealiai jomis džiaugiausi !! ) O "prasivedėm" patys : kažkiek padėjo liudininkai, planuotoja, arba mano jaunikis pasireikšdavo šen bei ten,jam patinka :) Neturėjom labai daug jau visko priplanavę, bet labai smagiai viskas praėjo :) Pašokome pagal Elle G, pažaidėm susipažinimo žaidimą, dar kelis žaidimukas ir viską užkūrė šokių konkursas :) Neprireikė vedėjų :)

 9. Merginos, dėkoju už visus sveikinimus ! Bučkiai ! :))

Leave a Reply