about wear

Autorė Sandra Laikas 05:43 | 3 komentarai (-ų)

About Baltic Underwear prekinis ženklas man nebuvo girdėtas, kol jie nesusisiekė su manimi ir nepristatė savęs ir savo produkcijos. Bet "Utenos trikotažą" (didelę patirtį sukaupusi ir gerą vardą užsitarnavusi kompanija) žinojau seniai, kuriam ir priklauso ši produkcija. Nauji produktai dažniausiai dėmesį patraukia arba išskirtiniu dizainu, arba įdomiomis medžiagomis. Šį kartą mano akis užkliuvo už įdomiai aprašytų medžiagų sudėčių ir funkcijų. 

elektroninės parduotuvės išsirinkau laisvo kirpimo rudo atspalvio (ne apatinę) palaidinę, kuri man patiko dėl plačios ir nerūpestingai sukritusios apykaklės (kurią labai smagu užmesti į vieną ar kitą pusę šelmiškai atidengiant petį) ir smagaus susagstymo gale. 

Kuo įdomi šio rūbo, bei visų ABOUT Baltic Underwear gaminių, sudėtis ? HealthyFit – tai baltiška inovacijų programa, kurios tikslas – gaminiams suteikti papildomas, teigiamą poveikį vartotojo sveikatai teikiančias savybes bet kuriuo metų laiku. Daugelis medžiagų papildomai prisodrintos įvairiais inovatyviais ir vartotojui naudingais priedais – alaviju, bičių vašku, šilko baltymais, sidabro jonais. Manoji palaidinė pagaminta iš FRESHLOOK - ABOUT/Trend/wool kolekcijai skirta medžiaga buvo pagaminta sujungiant aukščiausios kokybės vilną ir šilką bei vilną ir tencelį. Vilna sušildo, o šiltas suteikia medžiagai lengvumo ir švelnumo. 

Palaidinė tikrai smagi, tik va apnuoginus vieną petį kaip aš mėgstu - šilumos itin daug nesuteikia :) Derinukas įkvėpimui, kaip laisvalaikiu derinti tokį drabužį. 
Blouse - ABOUT | Boots - Free People | Fedora - Asos | Backpack - Asos (black


3 Responses so far.

  1. man ta palaidinė kokia graži:) aš irgi paskaičiau tuos aprašymus ir likau nustebinta :) nerealiai, patinka man tokios inovatyvios kompanijos.

  2. Oho kokie aprašymai :) ne tik įdomu, bet ir gražu!

  3. Milda, smagu kai ir Lietuvoje kompanijos bando atrasti naujų technologijų, tikrai labai įdomu :) O palaidinė tikrai puiki :))

Leave a Reply