Over knee boots

Autorė Sandra Laikas 05:55 | 5 komentarai (-ų)


Coat - Lindex Over knee boots - Free People (more boots here) | skirt, sweater - H&M | blouse - Mango | Necklace - Asos

Visada svajojau apie ilgus batus virš kelių, ir vis save stabdydavau galvodama, kad tokius gali nešioti tik modeliai. Na žinoma, kai tavo kojos nerealiai ilgos, lieknos, ir užsitempus tokius batus lieka dar labai daug vietos, ir jie vos laikosi viršuje - vaizdas būna tobulas. Tačiau jeigu neužsitempei jų per prievartą, ir neapsirengei prie per daug seksualaus derinio - viskas gali būti ok. Man norėjosi tokio mokyklinukės derinio, ir pagal nuotaiką šie batai puikiai tiko :) Ką manote jūs? :)

5 Responses so far.

  1. Sandra, tavo stilius labai pasikeitęs ir kuo toliau tuo labiau man patinka!
    Šiuo metu ir svajoju apie batus virš kelių, tik viena nedidelė bėda, man taip netinka ilgaauliai batai ... na bet pasvajoti galima:D

  2. Ieva, o kodėl sakai kad mano stilius keičiasi? Koks jis buvo ir koks dabar? Nes man kažkaip sunku dažniausiai tokius dalykus pastebėti ir įvardinti :)))

  3. Labai fainai atrodai :)

  4. Tavo tinklaraštį stebiu tikrai labai seniai. Asmeniškai man atrodo, kad būdavo stilius paprastesnis, o dabar jau toks fashion,atrodo, kad įkvėpimo šaltinis pasikeitė, suderinta daug detalių ir jos tarpusavyje labai gražiai dera :)

  5. Ieva, ačiū tau labai :))) magu girdėti kad tobulėju. Aišku, aš vis dar paieškose, tačiau stengiuosi išgryninti tą savo stilių ir pagaliau nesijaudinti kad vis ne taip atrodau kaip norėčiau :))

Leave a Reply