DKNY fragrance - MYNY

Autorė Sandra Laikas 06:28 | 4 komentarai (-ų)


Gavusi galimybę išmėginti naujus kvapus - nė negalvodama sutinku. Aišku visada lieka didelis klaustukas - patiks jie ar ne, bet kartais tikrai smagu surizikuoti. DKNY MYNY kvepalų ir mano pažintis gana įdomi. 

Gavusi siuntinuką puoliau pakuoti - nebuvau prieš tai pasidomėjusi nei kvapų natomis, nei buteliuko dizainu, taigi viskas buvo labai įdomu. Ir čia mane pasitiko pirmas nusivylimas - purkštelėjusi šiek tiek kvepalų ant popieriuko susiraukiau - kvapas pasirodė per daug brandus, saldus (o aš mėgstu gaivius, citrusų kvapus) ir visiškai netinkamas man. Jeigu pirma pažintis su kvapu būtų vykusi parduotuvėje - tikrai nebūčiau jų pirkusi. 

Praėjus porai dienų ir buteliukui liūdnai stoviniuojant vonios kambaryje, pagalvojau - reikia suteikti jiems antrą šansą. Manau ne viena yra susidūrusi ir su tokia bėda, jog pirmas įspūdis geras, o paskui dienos eigoje kvepalai tiesiog pradeda erzinti, tai pagalvojau kad čia galėtų būti ir atvirkštinis variantas. Mano didžiam nustebimui taip ir buvo : pirminio kvapo po papurškimo nebejaučiau po 5 minučių, o jau po valandos ar poros jie ėmė skleisti tokį skanų kvapą, tokį gaiviai salstelėjusį, ir tokį, kurį norėjosi uosti ir uosti. Ir štai dar vienas pliusas - tas kvapas džiugina tikrai ilgai - kaip parfumuotam vandeniui tikrai ilgai - visą darbo dieną. 

DKNY MyNY

Taigi atradau favoritus dviems ryškiausiems metų sezonams : vasarai - D&G 3 L'imperatrice , žiemai - DKNY MyNY. 

O kokius kvapus mėgstate jūs? Kaip atrandate naujus?

4 Responses so far.

  1. As pati dievinu rytietiškus, sodrius kvapus :) pastaruoju metu atradau nisine parfumerija, kuri yra isvis kazkas tokio - tikras meno kūrinys, gali tiesiog megautis, kai kiekviena akimirka jie kinta, auga, vysta :) Xerjoff kvapai yra mano didziausias favoritas

  2. Labai labai įdomus buteliuko dizainas!! Man panaši situacija buvo su savo naujausiais kvepalais. Iš pat prradžių pagalvojau, kad tikrai ne mano, nes vos ne 'smirdėjo' pasipurškus pradžioje. Bet kaip ir tau, po kelių minučių pradėjo taip beprotiškai skaniai kvepėt, kad negalėjau neįsigyti!!

    http://outsidevogue.blogspot.com

  3. Mano mėgstamiausi ir gaivūs bei citrusiniai kvapai, aš tada labai švariai jaučiuosi :D
    Naujus kvapus atrandu arba pati nusprendusi išuostyti visą parduotuvę arba gaunu dovanų.
    Nors visų laikų mėgstamiausias kvapas tai Moschino Funny. :)

  4. Ieva, kodel man pasirode kad Moschino Funny saldus kvapas? Reikes matyt pauostyti dar karta:)

Leave a Reply