Rašyti blogą man labai patinka, bet va kartais kai šiek tiek ilgėliau nerašau, apima toks kvailas tinginys. Atrodo ir tiek visokių minčių yra ką, kaip parašyt, kuo idomiu jus nustebint…ir kai galiausiai prisėdu rašyti pastoviai kažko nepaminiu, pastoviai kažką praleidžiu, arba išvis, sėdžiu ir tik žiūriu į klaviatūrą nežinodama, nuo ko pradėti. 
Šiandien labai užsimaniau peržvelgti praėjusius metus ir prisiminti smagiausius renginius, išvykas, ir kitus momentus 🙂 Žinau, tai visiškai neunikalu, bet taip natūralu, kai ką tik pradėjome gyventi naujus, 2015 metus. Pasidalinkite mintimis, kuriuos momentus stebėti mano bloge buvo smagiausia 🙂
Vestuvės

Šiaip šis sąrašo vietos nebus niekaip reitinguojamos pagal kažką, bet būtų keista, jeigu nepaminėčiau vestuvių, kaip didžiausio metų įvykio. Buvo taip natūralu, taip gražu, ir taip gera. O laukiau aš jų ilgai, ir norėjau jų labai ilgai 🙂 Apie vestuvinius kvietimus kalbėjau čia , paskutinės dienos iki vestuvių ir nuotaikos čia, pirmasis blogo įrašas po vestuvių čia, ir galiausiai, vestuvių nuotraukos ir visas pasakojimas kas kaip po ko ir su kuo čia. 
Fuerteventūra

Kelionės visada buvo ir bus, vieni stipriausius atsiminimus paliekančių nutikimų. Fuerteventūrą su brangiuoju lankėme balandžio mėnesio pradžioje, kai vestuvių iš tikro dar net labai ir neplanavome smarkiai 🙂 Oras buvo puikus, pūtė stiprus vėjas, bet grįžau kaip niekada įdegusi, Nuostabiai pailsėjome. Bloge apie Fuerteventūrą pasakojau ne tik nuotraukomis (ir čia, bei čia) , bet ir video (ką bloge darau laaaaabai retai, praktiškai nedarau). 
Renginiai

Renginių kiekvienais metais vis daugėja – arba vis dažniau į juos pakviečia 🙂 Džiaugiuosi, kad vis daugiau kompanijų pradėjo organizuoti renginius specialiai blogerėms : kviečia susipažinti, pabendrauti, pristato save, taip pat, tai būna puiki proga ir mums susibėgti į krūvelę ir paplepėti. 
Šiais metais, Deichmann tęsė savo renginio blogerėms tradiciją, bet viršijo visus lūkesčius  – makiažo pamoka ir FFakers studijoje daryta fotosesija paliko tik gražiausius prisiminimus. 
Valerij Gigevič, tikras šukuosenų šou meistras, surengė savo (bent jau kaip teigė), paskutinį pasirodymą. Žiūrėjau išsižiojusi, ir buvo tikrai gaila, jog viskas, paskutinis. Labai stengiausi pati padaryti gražių renginio nuotraukų, tai įvertinkite
L’occitane renginys irgi buvo vienas tų, mielesnių susibūrimų. Beje, pirmą kartą buvau RAW maisto restorane, kas jau savaime buvo įdomus patyrimas skonio receptoriams. 
Naujos pažintys
Gegužė ir birželis buvo puikūs mėnesiai, kilstelėję pasitikėjimą savimi kaip blogerei. SQUARE komanda turėjo neįtikėtiną galimybę pirmosios pamatyti Kęsto Rimdžiaus ir Decolte vasarinę kolekciją, bei susipažinti su pačiu dizaineriu, kuris pasirodė itin šiltas ir paprastas žmogus. 
Lamų slėnis taip pat pakvietė mus visas keturias paruošti mėgstamiausius derinius, papozuoti fotosesijos metu, bei vėliau atsakyti į keletą klausimų. Viską galima rasti birželio mėnesio žurnalo numeryje. 
Nors specialiai apie tai nieko nerašiau, bet negaliu nepaminėti L.B.D. merginų – ši pažintis buvo visokeriopai įkvepianti, skatinanti judėti į priekį ir manau bus ilgos ir gražios draugystės pradžia. Ačiū Rita, ir Vika, jūs nuostabios 🙂 
Taigi toks trumputis metų apžvelgimas, norintiems peržiūrėti viską ką nuveikiau – dešiniame šone galite rasti archyvą, matau, kad ne taip jau daug blogo įrašų per praėjusius metus ir parašiau, reiks šiais metais pasitaisyti. Na, visgi nuo pavasario turėsiu daugiau laiko, ir temų ratas, apie kurias galėsiu rašyti prasiplės 🙂