Mash Machine

Autorė Sandra Laikas 23:54 | 4 komentarai (-ų)

Negaliu patikėti kaip skrieja laikas ir kaip sunku jausti jo tėkmę. Atrodo va praeitą savaitę buvau puikiam vakarėly, paskui žadėjau papasakot apie didelį įspūdį palikusią muzikinę dėžutę ir staiga susivokiu kad visa tai vyko beveik prieš mėnesį. Neįtikėtina.

Taigi šiandien pagaliau papasakosiu apie tą nuostabiąją dėžutę, kurią jos kūrėjas Andrius, pavadino Mash Machine (MM). Su Andriumi susipažinau Aprangos grupės vakarėlyje, kai skanus kokteilis rankoje buvo gana smagiai nuteikęs naujovių išmėginimui. Ir čia pamačiau smagų išradimą, kuris manau taptų bet kokio vakarėlio pažiba. Pakalbinau Andrių, kuris trumpai papasakojo apie idėją bei patį veikimo principą.

Idėja buvo paprasta: du draugai sau gamino aparatą su kuriuo galėtų kietai DJ'aut, o jam norėjosi kokios nors smagios pramogos reklamai. Pati grojimo idėja, valdant muziką kokiais nors objektais ar judesiais nėra nauja, tačiau jie norėjo suteikti galimybę žaisti su muzika visiems, ne tik muzikinį išsilavinimą turintiems žmonėms. Tad MM - tai muzikinė dėžutė, kuria galima maišyti įvairius muzikinius loopsus, kurie būna suderinti jau prieš tai, tad gaminama muzika visad skambės gerai.

Pati išmėginau, tikrai stebuklingo muzikos pojūčio turėti nereikia, o vistiek visai smagių bytukų galima išgauti. Skirtingos kaladėlės slepia savyje vis kitokius garsus : melodijas, vokalus, ritmus. Be to, kaladėlių pozicija ant stalo pavirsiaus turi reikšmę - viduryje, girdimas originalūs įrašai, o stumiant prie kampų palaipsniui uždedami efektai (stipriausi kampuose). Taip galima žaisti valandų valandas, gali žaisti vienas arba su didele kompanija draugų. Stilingo ir pašėlusio vakarėlio pramoga tikrai turėtų tapti ši muzikinė dėžutė :) Aš tikrai jos norėčiau savo organizuojamam vakarėliui (kai organizuosiu, tikrai rimta pamąstysiu) :)

Jeigu ką nors labai sudomino ir norėtumėt daugiau informacijos arba jūsų vakarėliui to ir tetrūksta, parašykit Andriui : andrius <eta> themojoes.eu
Nuotraukos Donato Žvirblio.  Aprangos grupės vakarėlis 2013 - Naktis Muziejuje
Štai kaip atrodo ir veikia profams sukurtas panašaus veikimo principo įrenginys

4 komentarai (-ų)

Office

Autorė Sandra Laikas 00:44 | 8 komentarai (-ų)

Koks siaubas turėtų būti kai įdomų darbą biure gadina tik keisti reikalavimai aprangai, kai nurodomas privalomas ne tik klasikinis stilius, bet dar ir spalvų gama, iš kurios gali rinktis. Manęs tokie suvaržymai neliečia ir džiaugiuosi, kad dar nesu dirbusi tokio darbo, kai turėčiau sukti galvą ar ne per drąsiai apsirengsiu. Viena diena galiu ateit su vyriška fedora ir mini sijonėliu, kitą dieną mielai įlendu i galaxy printo sijonuką, galiu nors ir su treningais atlėkt :) Pamąsčiau parinkti įkvėpimui fotkių ir pasvajoti koks privalomas stilius ofiso aprangai man patiktų:) . O jūs, ar susiduriate kur nors su aprangos rėmais ir suvaržymais?:) Papasakokit ką tuomet rengiatės, kad bent kiek išlaikyt tą savąjį "aš"?:)
Nuotraukas radau weheartit.com


O šiandien atrodau taip, labai paprastai ir patogiai :) Norėčiau ir aš dabar šilto oro bei nuogų kojų :)) Ech...


Pakabukas - oasap | sijonas - H&M | megztukas - More&More

8 komentarai (-ų)

Crazy Cool

Autorė Sandra Laikas 07:11 | 4 komentarai (-ų)1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

Kokių fantastiškų crazy printų galima rasti aplankius www.sheinside.com ir į paieškos laukelį parašius "print" !!! Galva sukasi, noriu visko :) Jeigu prieš kokių porą metų manęs kas būtų paklausęs ar patinka? Bučiau turbūt tik pasijuokus, o dabar nuo tada kai pamačiau didžiulį Givenchy džemperį su rykliu, negaliu nustoti norėjus visų džemperių ir įdomesnių raštų megztinių. Net religiniai motyvai atrodo visai cool. Ką manot jūs?
-----
I'm obssesed with crazy print sweaters and sweatshirts since i saw Givenchy sweatshirt with a huge shark on it. Religic motives looks kind of cool too. What do you think? Visit www.sheinside.com, type in a search box "print" and you'll find really great stuff there :) What do you think of my selections?

4 komentarai (-ų)

Check!

Autorė Sandra Laikas 07:03 | 19 komentarai (-ų)

Pastaruoju metu ypač traukia visokios languotos medžiagos. Nuo paltų iki sijonų ar kojinių. Turbūt langučius kaip ir juodą spalvą galime beveik vadinti klasika? Ką apie languotas medžiagas manote jūs? Stilinga ar "močiutiška"?
-----
Recently I'm a bit obssessed about checked print. It becomes classic in some way, don't you think? Isn't It too "granny" for you?
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10


19 komentarai (-ų)

Make-up faves

Autorė Sandra Laikas 01:00 | 11 komentarai (-ų)


Geriausias duetas - makiažo pagrindas "Fit Me" iš Maybelline, kurį pirmą kartą pamėginau gavusi mėginuką po Mados Infekcijos, pasirodo mėginukų dalijimas vis gi naudingas būna :) Ir neseniai mano vienišas makiažo pagrindas susirado draugą - tos pačios linijos maskuojamąją priemonę. Puikiai paslepia mano amžiais pamėlusius paakius ir neaiškios kilmės spuogelius. 


Čia buvo tikra kova dėl mano favorito vardo, ir laimėjo, visai netikėtai Maybelline laineris. Kodėl? Nes jis daug ilgiau išsilaiko, kažkaip smagiau tepasi ir svarbiausia vos prilietus neištepa viso voko, kaip tai, deja padaro L'Oreal variantas. Maybelline Master piece laineris net gi galėtų konkuruoti su mano kadaise pačiu mylimiausiu buvusiu Art Deco laineriu, kuris buvo tiesiog tobulas.


Seniai turėjau tiek vargo nuvalant tušą nuo blakstienų. Naujasis Maybelline Rocket mane tikrai nustebino. Ne tik kad sunkiai nusivalo, bet taip pat gerai ir laikosi ant blakstienų visą dieną. Vaizdas, kurį joms suteikia, man taip pat labai patiko. Šepetėlių tokių niekad nemėgdavau, aš daugiau klasikinio megėja, bet šis gana patogus.


Kažkada stebėjau Kotrynos įrašus apie jos turimas kosmetikos priemones ir galvodavau, Dieve mano, ta mergaitė tikrai pamišusi, KAM gali reikėti TIEK skirtingų blakstienų tušų :) Dabar tai tikriausiai didžiausias turimų tušų skaičius ever! Tik nejaučiu kažkokio pertekliaus, kiekvienas atsiduria mano rankose pagal nuotaiką :
Oriflame Wonder Lash imu kai pasiilgstu kažkada pastoviai pirkto MaxFactor masterpiece tuš. (Šis kainuoja trigubai pigiau, bet garbės žodis, efektas beveik nesiskiria!);
Maybelline colossal volume naudoju dažniausiai eidama į darbą, kai nesinori kažko labai įspūdingo ar ryškaus. Tada dažniausiai ir lainerio nenaudoju, o tik pagriebiu maybelline smokey eyes mėlyną pieštuką;
L'Oreal Million Lashes excess arba Maybelline Rocket Volume griebiu dažydamasi prieš renginį ar kokią ypatingą dieną kai norisi ryškaus ir skvarbaus žvilgsnio :) 
Maybelline Illegal Length griebiu natūraliam įvaizdžiui. Netankina, tik ilgina.

O kokios jūsų mėgstamiausios kosmetikos priemonės? 11 komentarai (-ų)

Uoga Uoga Giveaway - Closed

Autorė Sandra Laikas 23:34 | 17 komentarai (-ų)


Dažnai mes verkšlenam kad Lietuvoje ir šiaip lietuviai negali nieko gero padaryti, arba kad taip niekad ir nepasivysim vakarų valstybių, kad vis atsiliksim, viską tik kopijuosim arba importuosim. Aš irgi taip kartais pagalvodavau, bet kol kas atsiimu žodžius. Anksčiau dievintas The Bodyshop absoliučiai užmirštas nuo tada kai atradau Uoga Uoga - lietuvišką natūralią kosmetiką.

Mano veido oda, kaip teko ne kartą iš kosmetologių girdėti - neaišku kokia. Nei mišri, nei riebi, tiesiog nenormali. Kakta riebi, bet būna ir išsausėjusi, kartais atsiranda paraudimų ties lūpomis ir skruostais, kartais viskas išsausėja, kartais baisiai riebu. Ir ta būsena būna pasikeičia kelis kartus per dieną. Anksčiau buvo šiek tiek pagelbėjęs pirktas Skin Ergetic serumas, tačiau kaina tikrai toli gražu ne studentiška, ir man šiek tiek per didelė, kad galėčiau kas tris mėnesius pirkti. Tada atradau  "Aksominę odą" ir viskas išsisprendė. Ir kaip sakoma, kuo tolyn į jūrą - tuo giliau darosi. Su malonumu mėginu kiekvieną Uogų produktą, ir vis dažniau savo įprastai naudojamus produktus pakeičiu Uoga Uoga gaminiais. Dabar baigėsi įprastas tonikas, tikrai reikės išmėginti ką nors naujo :)

Savaitgalį išmėginau du fantastiškai kvepiančius gaminius - Sweet Temptation šveitiklį ir Cranberry flood kūno sviestą, kuris, garbės žodis, tikrai aplenkia BodyShopo dievintus kūno sviestus. Ir tepasi maloniai, ir kvepia daug skaniau (šis kvepia kokosais, vienas mėgstamiausių mano kvapų kūno priežiūros priemonėms) ir kai žinom, kad čia tikrai nėra visų tų konservantų ir kitų blogybių, tai nebesinori net lyginti :)) Norėjosi tik gal nebent didesnio indelio kūno šveitikliui, kad vos pradarius nepradėtų byrėti visur aplink, arba žinoma mažesnio kiekio šiame indelyje (nors manau mažesnio kiekio už tą pačią kainą niekas nenori :D ).Kadangi taip įsimylėjau šiuos gaminius, nusprendžiau, kad reikia suteikti progą pasidžiaugti jais ir savo mielus skaitytojas bei skaitytojus :) Todėl šiai savaitei skelbiu konkursą :) Dviems žmonėms atiteks po vieną gaminį, kūno šveitiklį arba kūno sviestą.

O sąlygos tokios : 
1. Būti' pamėgus' Kur mano raktai? facebook puslapį ;
2. Taip pat prisijungti prie Uoga Uoga facebook puslapio;
3. Ir įvardinti (komentaruose čia arba facebooke kur bus šio konkurso informacija) mėgstamiausią savo ingridientą kūno ir veido priežiūros priemonėms bei atrasti jo turintį gaminį Uoga Uoga asortimento elektroninėje parduotuvėje, - maniškis pavyzdžiui yra kokosas :) Ir jo yra yra "Cranberry flood" kūno svieste :)
4. Bei pasidalinti žinia apie konkursą

Sėkmės ir nugalėtojai kitą pirmadienį (01.28)!!! Gražios savaitės :)))

Pasidalinkite taip pat savo patirtimi mėginant Uoga Uoga gaminius ?:)17 komentarai (-ų)

Managing stress

Autorė Sandra Laikas 23:43 | 16 komentarai (-ų)

Vakar važiuojant iš darbo namo pamąsčiau (ir mano Gedukas man tai visad kartoja), kad aš per daug leidžiu stresui ir blogoms emocijoms mane užvaldyti ir pasiglemžti. Esu grynas degtukas. Čia degu, čia jau užgesus. Ir ne taip jau lengva vėliau vėl įžiebti tą ugnį. Sako kiekvienam žmogui reikia atrasti savų būdų kaip numesti įtampą ir išmokti atsipalaiduoti. Vieni lanko baseiną, kiti sportuoja, treti piešia, klausosi muzikos ar šoka. Man svarbiausia yra jausti meilę tam, ką darau, tuomet stresas retesnis svečias. O kai tai nepadeda, reikia visagaliame internete ieškoti patarimų. Dalinuosi su tuo, ką pavyko įdomesnio rasti, reikės pasinaudoti :)
----------
Netikėti būdai kaip sumažinti stresą

Naudokitės nedominuojančia ranka. Jei esate dešiniarankis, kuriai nors kasdienei užduočiai atlikti pasinaudokite kairiąja ranka. Jei esate kairiarankis, naudokitės dešine. Tai gali būti dantų valymas, plaukų šukavimas ar sriubos valgymas. Jei norite didesnio iššūkio, pabandykite nedominuojančia ranka naudotis valgydami kinų lazdelėmis.

Nepalikite pėdsakų. Pasirinkite namuose kambarį ir savaitę stenkitės nepalikti jokių ženklų, kad juo naudojatės. Daugeliui geriausiai tinka vonios kambarys arba virtuvė. Jei toje erdvėje ką nors veikiate - gaminate valgį ar maudotės duše, po to viską sutvarkykite taip, kad jūsų pėdsakų neliktų nė ženklo - nebent tai būtų skanūs maisto ar muilo kvapai.

Nebenaudokite nuolat išsprūstančių žodžių. Pajuskite, kai nuolat kartojate nebūtinus žodžius ar frazes, ir pasistenkite jų nebevartoti. Nebūti žodžiai tokie, kurie kalbai nesuteikia papildomos reikšmės, pavyzdžiui, „žinai“, „tipo“, „atseit“, „iš tikrųjų“, „sakau“ ir t.t. Galite panagrinėti, kokiose situacijose šie žodžiai dažniausiai išsprūsta ir kodėl jų griebiatės.

Pažvelkite į savo rankas. Kelis kartus per dieną, kai jūsų rankos užimtos - spausdinate, verdate kavą ar panašiai, stebėkite jas, tarsi jos priklausytų svetimam žmogui. Tai padeda geriau pajusti, jog iš tiesų atliekate veiksmą.

Kai valgote, tik valgykite. Šią savaitę, kai valgysite ar gersite, nedarykite nieko kita. Prisėskite ir skirkite laiko tam, ką siūlote savo kūnui. Pažadinkite visus pojūčius - jauskite skonį, kvapą, matykite spalvas, faktūras, išgirskite sproginėjančius gėrimo burbuliukus.

Sakykite komplimentus. Kartą per dieną pagalvokite apie artimą asmenį - šeimos narį, draugą, bendradarbį - ir pasakykite jiems nuoširdų komplimentą. Kuo žmogus artimesnis - tuo geriau. Kuo aiškesnis ir tikslesnis komplimentas - tuo geriau. Taip pat atkreipkite dėmesį į komplimentus, kuriuos jums sako kiti. Pagalvokite, kodėl jie sakomi ir ar padeda jums geriau pasijusti.

Stabtelėkite prieš atsiliepdami telefonu. Kaskart kai suzvimbia telefonas, stabtelėkite ir įkvėpkite, kad atsiplėštumėte nuo to, ką darote, ir galėtumėte ramiai pradėti pokalbį. 

Šaltinis
------------

O kaip su stresu kovojate jūs? :)Šiandien vėl patikiu savo komfortą ir gerą savijautą dideliam jaukiam megztiniui :) Ką manot?:)

Skirt - H&M | Sweater - sheinside | shoes - Lorenzo | Necklace - ToksVisoks

16 komentarai (-ų)

Rescuer from cold

Autorė Sandra Laikas 01:14 | 6 komentarai (-ų)skirt - zara (old) | shoes - este | sweater - Stefanel (2hand) | colour block necklace - Oasap.com

Kai būna labai jau labai šalta, tada aprangą ryte dėlioju pagal turimų drabužių medžiagų sudėtį. Pirmoje vietoje - vilna. Todėl šįryt čiupau šį mielą megztuką su daug vilnos ir angoros sudėtyje, tada pagriebiau sijoną, nes man vienodai šalta kojom, ar būčiau su pėdklenėmis ar su džinsais ar kelnėmis, ir prisiminiau kad turiu šį smagų kaklo papuošalą, kuris kol kas su manimi buvo tik Rygos madų savaitėje. Šilta, gera, paprasta ir patogu. Ką manot?:)


6 komentarai (-ų)

Previous week @ Insta + Outfit

Autorė Sandra Laikas 02:07 | 9 komentarai (-ų)

 fotosesija cosmopolitan žurnalui | photshoot for cosmo

 dali portretas | fantastiško skonio crustum eklerai 

 expert salonas - laukiant L'Oreal ombre nuotykio

Saulėtas vakaro dangus | Garnier, L'Oreal ir Maybelline dovanos 


Pakabukas briedžiukas iš oasap.com | megztinis - mexx | sijonas - asos.com

Vakar buvau pasveikinti pusseserės su gimtadieniu. Puikiai praleidom vakarą. Apsirengiau naują sijonuką iš asos.com, seniai norėjau tokio, ir kaip tik nučiupau per išpardavimą :) Tikiuosi greit padaryti normalių nuotraukų ir įvairesnių outfitų su šituo sijonuku :) Ką manot?:)

9 komentarai (-ų)

Giveaway - L'Oreal notebook

Autorė Sandra Laikas 09:08 | 3 komentarai (-ų)


Noriu padovanoti žavią juodą L'Oreal užrašų knygutę, su auksiniu užrašu "Things that are worth it". Dydis berods kaip pusė A4 lapo :) Konkursas facebooke

Taigi darom paprastai taip : Jūs facebooke dalinatės mano instagraminta foto kurioje matosi knygutė, ir pasidalinat kokie jūsų šio savaitgalio planai (arba ką gero jau nuveikėt) komentaruose, gal ką nors net gi įkvėpsite naujai veiklai ;)

Ir žinoma, turit būt 'pamėgę' Kur mano raktai? facebook puslapį, juk draugams dovanoti daug smagiau :)

Pirmadienį (01.14) skelbsiu nugalėtoją :)
------
Small giveaway :)

L'Oreal black notebook with golden words : "Things that are worth it"

To enter you just need to Like Where are my keys? facebook page, share this photo ant comment about your plans for the weekend, maybe you'll inspire someone with new activity :)

Giveaway open worldwide. Winner on monday (14.01.2013)

Let's go!


3 komentarai (-ų)

L'Oreal experience

Autorė Sandra Laikas 02:22 | 11 komentarai (-ų)

Prieš porą dienų sutikau išmėginti naujuosius L'Oreal preference wild Ombres dažus ir sudalyvauti smagioje dienoje su kitomis fainiausiomis draugėmis blogerėmis : Kotryna, Ieva ir Toma (trūko dar vienos draugužės:*) kurią užbaigėme fotosesija :)

Kadangi mano plaukai yra pastoviai (kas kelis mėnesius) kankinami ryžais plaukų dažais, nenumaniau kad turėtų būti labai jau sudėtinga juos pašviesinti. Pasirodo klydau, ir mėginimas išgauti ryškesnį ombre nelabai pavyko, tačiau aš su Dariumi (tikras profesionalas, tikrai dar pas jį apsilankysiu) iš Expert salono, likome patekinti rezultatu - labai labai švelniu ombre, kuris matomas ne prie bet kokio net apšvietimo. Dažymo procesas atrodė nesudėtingas, manau puikiai pavyktų pasidaryti ombre efektą ir namuose. Žinoma patarčiau vengti tepti tiesia linija ir rinktis labai kontrastingai stiprius dažus, geriau jau per kelis kartus išgauti norimą rezultatą :) Ir žinomą, išgausite ryškesnį rezultatą jeigu turite natūralius, nedažytus plaukus:)

Ačiū L'Oreal :)
------
Few days ago I had an opportunity to try new hair-dye wild Ombres by  L'Oreal preference. I dye my hair every three month, so it was a bit difficult to get real bright ombre on me, but I was still happy with the result, little little ombre (you can spot it in the 4th picture). We had an amazing day getting hair and make-up done and a little photoshoot for cosmopolitan lithuania in the evening :)

Thanks L'Oreal! :)be veido :)), t.y. be makiažo | Me with no make-up fooling around
Nuostabi makiažo meistrė - Vaida Venckutė


 fotografė Reda Mickevičiūte

fluffy sweater - Gina Tricot (2hand) | Galaxy print skirt - Oasap.com |  Elk Head Necklace - Oasap.com

FOLLOW ME : Facebook Instagram Bloglovin' | Lookbook | MadosKnyga

11 komentarai (-ų)

Monday confessions

Autorė Sandra Laikas 01:43 | 3 komentarai (-ų)

Penktadienį teko sudalyvauti vienam puikiausių vakarėlių EVER, ačiū pusseserei Kristei už tai kad pasiėmė mane kaip savo plius vienas :)*

Tai buvo technikos muziejuje organizuotas renginys, kur buvo didžiulė minia gražių ir stilingų žmonių, dirbančių visoje didžiulėje Aprangos grupės kompanijoje, skaniausi gėrimai ir puikus maistas, žaidimai, pramogos ir puikūs atlikėjai : Saulius Prusaitis iš Happyendless, Jazzu, Andrius Mamontovas (!) ir SiSi merginos. Jau nešneku apie prizus, atitekusius burtų kelių ištrauktiems Aprangos grupės darbuotojams, tikrai buvau sužavėta viskuo, net pavydu pasidarė. Stipri ir didžiąją Lietuvos mados rinkos dalį užėmusi kompanija,  neužmigo ant laurų ir po tiek metų vis dar myli savo darbuotojus, ir surengia jiems tokį vakarėlį, kurio manau visi nepamirš ilgai :)

Sorry už telefoninių patamsyje darytų fotkių kokybę, bet geriau tokios nei jokių :))

---
Last friday night I had a pleasure to attend in Apranga Group (they have a lot of stores all over Lithuania and Baltics)  party , thanks to my lovely cousin Kriste, she brought me there :) That was a party to remember : great music, tasty drinks and food, a lot of entertainment and a crowd of beautiful stylish people.

Here are some photos from that night, taken with my phone, so quality is not so great, but still, i wanted to share those with you :)

How was your weekend?

Fotografavimosi dėžutė :) | A box for taking pictures
Ir rezultatas, kokį pateikia dėžutė :) Šauniosios "Mango" merginos :) | Picture from the box - girls from Mango stores
labai "vintažinė" foto :)) | A bit vintage photo, don't you agree?
SiSi groja
Mane be galo sužavėjusi muzikinė dėžutė. Ši idėja ir išpildymas vertas atskiro blogo įrašo, kuris manau bus jau šią savaitę :) | Really cool musical box, where you can get creative and become a dj for a minute. I will write about this great invention in separate blogpost this week :)
Aš su pussesere :) Kaklo papuošalas iš Oasap.com | Me and my cousin. Necklace from Oasap.com
Saulius Prusaitis

Ir šiaip buvo keistai malonus savaitgalis, nepaisant problemėlių, kurias sukelia nelemtas žmonijos išradimas - automobiliai :) Kaip praėjo jūsų savaitgalis?:)


Šiandien atrodau taip, negaliu atsidžiaugti pas Tomą blusturgyje pirktu sijonuku :))) Ką manot?:)
---
That's how I look today. Loving this skirt, one of my favorites definitely :) What do you think?


3 komentarai (-ų)