Since i’m a big fan of „Devil wears Prada“ movie, i remember almost every outfit Andy was wering in it..Do you remember the green coat with leoprad print collar? So retro looking? If you don’t remember – here is a photo from the movie. 

A got obsessed with it, when i saw something similar in asos.com! For comparison :

asos.com
Andy from „Devil wears Prada“

      


Soooo! i couldn’t resist buying it! It’s so cold in Lithuania at the moment, so i can not walk showing the beautiful collar and i hide it with fantastic blue snood bought in Promod. How do you like it? :)) Here are some photos from nice evening ride/walk 🙂
————————————————————————————————————————————-
Jau seniai mintyje buvo įstrigęs mėgstamo filmo „Velnias dėvi Prada“ herojės Andy vienas outfit’as su ryškiai žaliu paltuku leopardinio rašto apykakle. Pamačius panašų asos.com negalėjau išmesti jo iš galvos! Kadangi jau kuris laikas buvau paskelbusi šilto žieminio palto paieškas, o pastarojo aprašymas man visai patiko (labiausiai tai, kad 80proc vilnos), todėl atgailėjau netoli 400lt ir užsisakiau!

Na, ką galiu pasakyti…gavau aišku visai greitai, kaip ir viską iš asos, tačiau teko šiek tiek nusivilti – į žieminį jis nė pro kur nepanašus 🙁 Tačiau nusprendžiau jo negrąžinti, nes nepamenu tokio gero jausmo vaikščiojant gatvėmis… kad ir šią savaitę teko važiuoti į universitetą – eini, o aplink visi pilkai juodai rudi, tokia tamsi niūri masė iš tolo atrodo, o tu eini sau visa ryški ir šviesi, dar jei pamatai save kokio lango atspindy, išvis nuotaika pagerėja. Rudenį spalvų gatvėje ypač trūksta 🙂 Taigi, žieminio palto paieškos tęsiasi, tačiau savęs labai nespausiu – jei nerasi šiais metais to idealaus, tuomet nusispjausiu ir dar vieną žiemą pavaikščiosiu su senuoju, nors laaaabai to nenoriu 🙂

Gaila tenka uždengti gražiąją apykaklę, bet pas mus netoks oras kad vaikščiot nuogu kaklu, tai Promod’e nugriebiau tokį fainą mėlyną snood’ą, kuris saugo kaklą nuo vėjo 🙂 Štai kelios nuotraukos iš vakarinio pasivaikščiojimo/pavažinėjimo po Vilnių 🙂 Kokie atsiliepimai?:)